Založ si blog

Ukradnuté S – 300 …

Darovanie protivzdušného raketového systému S – 300 Ukrajine je vlastne ako svätokrádež, keďže bol určený výsostne k ochrane slovenského neba. Koaličná vláda na čele s Naďom a hlbokým podpriemerom Hegerom nás tak uvrhli do takmer bezvýchodiskovej situácie a katastrofálne oslabili náš už aj tak málo funkčný systém ochrany štátu a jej ľudí. Je to vrcholne nebezpečná hra s ohňom, ktorá môže vyvolať odvetné opatrenia zo strany Rusov a to, o čom nechcem ani rozmýšľať – rozpútanie celosvetového konfliktu. Situácia na Ukrajine je aj bez nás a našej prihlúplej vojenskej angažovanosti už aj tak dosť napätá až k prasknutiu. Nemecké a holandské systémy PATRIOT sú oproti systému S – 300 omnoho menej účinné. Okrem toho nás Naď dlhodobo masíroval tvrdením, že pokiaľ nedostaneme za S – 300 plnohodnotnú náhradu, na Ukrajinu ho nedáme. Zrejme v centrále NATO uvažujú inak, a poslušný Naď iba zrazil päty a príkaz vykonal. Ukazuje sa, že rozhodovanie koaličnej vlády, silne podporované týmto človekom ? je úplne uletené a veľmi ťažko je možné takéto počínanie označiť za PATRIOTIZMUS – vlastenectvo. Komentár generála Macka na TV TA3 a aj Naďa iba dokazuje nedôstojnosť persón , ktoré podľahli amerikarizmu a ideológii NATO. K nim je potrebné pripočítať aj Hegera, ktorý sa doslova nasáčkoval predsedníčke EK pri ceste do Kyjeva, aby zmazal vlastnú zbabelosť, keď sa pred časom nepridal k odvážnym zástupcom Poľska, Česka a Slovinska pri ich ceste do Kyjeva. A aby jeho návšteva dodala vysoký punc jeho návšteve, dotrepal aj systém S – 300. Nie je PATRIOT ako patriot – vlastenec. Koaličná vláda a jej členovia tak nezodpovedne zradila svojich ľudí a našu krajinu, čím ohrozili nielen ich bezpečnosť. To je skutočná a pravá tvár neoliberalizmu v reálnej podobe pochybných persón, pomätených amerikanizmom a militantnou politikou organizácie NATO. A my mlčíme a trpíme, prečo ?!

Odpadlíci / pre tých, čo už nerozumejú slovensky, v angl. pr.“ renegáti „.

10.11.2022

Čas od času sa snažím pripomenúť ľuďom, že nielen chlebom je človek živý. Je nezpočet toho, čo kvári našu spoločnosť, presviedčame sa o tom denno denne na vlastnej koži. Určite je mnoho iných aktuálnejších tém, avšak dať niektorej inej prednosť pomaly ani nemá zmysel, keďže je nimi preplnený celý blog Pravdy. Kultúra však určite patrí medzi oblasti, ktoré sa [...]

Žiť po svojom …

25.10.2022

Za éry Mečiara nás svet považoval za začiatočníkov vďaka politiky izolacionalizmu, keď sa presadzovala politika národnej a politickej zvrchovanosti. Spolu so SNS nás takouto politikou HZDS odrádzalo od vstupu do EÚ ale aj do NATO. Bolo mi to vtedy veľmi sympatické, pretože ako nový mladý štát sme sa nemuseli veľmi náhliť z jednej šlamastiky do druhej. Veľmi mi však vadil [...]

Demokracia a morálka …

16.10.2022

S nástupom liberálnej demokracie a teda liberalizmu či niekto chce alebo nie, začala akosi masívne ustupovať morálka. Dôkazom toho je masívne presadzovanie akože práv komunity LBGTI, čo sa prieči drvivej väčšiny hétero orientovaných ľudí, ktorých je zatiaľ prevažná väčšina populácie a to nielen u nás. Väčšie práva komunity LBGTI sa presadili iba v krajinách, kde [...]

migranti, Brodské , Kúty, hranica,

Štát sa pripravuje na novú vlnu utečencov. Hľadá miesto pre stanové mestečko

05.12.2022 19:30

Ministerstvo vnútra hľadá vhodné lokality na stanové mestečko pre imigrantov, podobné tomu v Kútoch, pre prípad očakávanej novej vlny migrantov.

Saakašvili

Saakašviliho vo väzbe otrávili ťažkými kovmi, tvrdia lekári

05.12.2022 18:20

Väzneného bývalého prezidenta Gruzínska vlani previezli z väzby do nemocnice po tom, čo absolvoval 50-dňovú protestnú hladovku.

Russia China Bomber Patrols

Ako keď Rust pristál na Červenom námestí. Rusmi otriasol útok na strategické základne

05.12.2022 17:37

Rusi už vedia, že Krymský most nie je pred ukrajinskou odvetou v bezpečí. To, že sa musia obávať aj o strategické jadrové sily hlboko v ruskom vnútrozemí je ale šokujúca novinka.

Belgicko Brusel súd útoky džihádisti teroristi

Začiatok súdu s páchateľmi teroristických útokov v Bruseli sprevádzali emócie

05.12.2022 17:05

V Belgicku sa začal najväčší súdny proces v histórii krajiny. Pri krvavých útokoch v marci 2016 prišlo o život 32 ľudí a stovky osôb utrpeli zranenia.

jozefslavik22

Len ďalšia Blog - Pravda stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 79
Celková čítanosť: 150929x
Priemerná čítanosť článkov: 1910x

Autor blogu

Kategórie